Kontaktai

Adresas korespondencijai:  UAB  „Visagino būstas”,

Statybininkų g. 24, 31205 Visaginas.

Tel. (8 386) 70 262; faks. (8 386) 72 260;

el. paštas v_bustas@visaginobustas.lt
SKUBI PAGALBA

Dispečeris (8 386) 71 261,
(8 386) 71 353
Avarinė tarnyba (visą parą):
Elektrikai 8 685 08536
Santechnikai 8 685 08537

Jei Jums reikalinga išsami informacija, prašome kreiptis į šiuos darbuotojus:

Pareigos Vardas, pavardė Telefonas El. pašto adresas
L. e. direktoriaus pareigas Vytautas Šlaustas (8 386) 71 719 direktorius@visaginobustas.lt
Dokumentų valdymo specialistė Valentina Tarulienė (8 386) 70 262 v_bustas@visaginobustas.lt
Viešųjų ryšių su visuomene specialistė Svetlana Juršėnienė (8 386) 39 196 svetlana.jurseniene@visaginobustas.lt
Techninės priežiūros ir eksploatacijos skyriaus vadovas Česlovas Mikšys (8 386) 72 260 ceslovas.miksys@visaginobustas.lt
Vyr. buhalterė Nijolė Lukšonytė (8 386) 74 575, mob. tel. 8 612 42861 nijole.luksonyte@visaginobustas.lt
Vyr. buhalterės pavaduotoja Gražina Ardamakovaitė (8 386) 39 191 grazina.ardamakovaite@visaginobustas.lt
Teisės ir bendrųjų reikalų skyriaus vadovas Jurijus Tarasenko (8 386) 39 197  jurijus.tarasenko@visaginobustas.lt
Personalo specialistė Valda Švecova (8 386) 72 560 valda.svecova@visaginobustas.lt
Viešųjų pirkimų specialistė Edita Noreikienė (8 386) 39 190 edita.noreikiene@visaginobustas.lt
Tiekėja-pirkimų organizatorė Lilija Patalauskienė (8 386) 39 192, mob. tel. 8 682 34732 lilija.patalauskiene@visaginobustas.lt
Vyr. ekonomistė Valentina Parakevič (8 386) 75 382 valentina.parakevic@visaginobustas.lt
Inžinierė-energetikė Olga Ivanova (8 386) 71 353, mob. tel. 8 698 74328 olga.ivanova@visaginobustas.lt
Eksploatacijos ir remonto inžinierė Gitana Šukytė (8 386) 71 353, mob. tel. 8 652 34843 gitana.sukyte@visaginobustas.lt
Santechninių sistemų eksploatavimo, šilumos ūkio ir suvirinimo darbų inžinierė
I mikrorajonas
Galina Sokol (8 386) 71 261, mob. tel. 8 612 42745  galina.sokol@visaginobustas.lt
Santechninių sistemų eksploatavimo, šilumos ūkio ir suvirinimo darbų inžinierė
II-III mikrorajonai
Liubov Lykova (8 386) 71 353, mob. tel. 8 685 08552  liubov.lykova@visaginobustas.lt
Vyresn. inžinierius (atsakingas už šilumos ūkį) Andrej Bogdanov (8 386) 70 262, mob. tel. 8 650 76707  andrej.bogdanov@visaginobustas.lt
Mechanikas, vykdantis atliekų tvarkymo ir transporto skyriaus vadovo pareigas Darius Dutkaitis (8 386) 71 248
Atliekų tvarkymo ir transporto apskaitos specialistė Irina Šarikova (8 386) 71 248, mob. tel. 8 612 07852 irina.sarikova@visaginobustas.lt
Vyresn. buhalterė-sąskaitininkė Larisa Molkova (8 386) 39 194 larisa.molkova@visaginobustas.lt
Buhalterė-sąskaitininkė Irina Murnikovienė (8 386) 39 195 irina.murnikoviene@visaginobustas.lt
Buhalterė-sąskaitininkė Ona Krūminienė (8 386) 39 195 ona.kruminiene@visaginobustas.lt
Buhalterė (kaupiamųjų lėšų apskaitos) Svetlana Golubeva (8 386) 75 382 svetlana.golubeva@visaginobustas.lt
Vyr. kasininkė (centrinė kasa) Vilgelmina Kažuro (8 386) 70 926 vilgelmina.kazuro@visaginobustas.lt
Kasininkė-apskaitininkė Antonina Chasanova (8 386) 74 911
Kasininkė-apskaitininkė Tatjana Žverelo (8 386) 74 911
Pastatų techninės priežiūros vyresnioji vadybininkė Natalja Zabolotnaja (8 386) 71 292 natalja.zabolotnaja@visaginobustas.lt
Pastatų techninės priežiūros vadybininkė Jadvyga Milaševičienė (8 386) 71 292 jadvyga.milaseviciene@visaginobustas.lt
Pastatų techninės priežiūros vadybininkė Olga Rudskaja (8 386) 71 292 olga.rudskaja@visaginobustas.lt
Pastatų techninės priežiūros vadybininkas, vykdantis paviršinių nuotekų tinklų tvarkymo vyr. specialisto pareigas Arkadij Škulepa (8 386) 71 292, mob. tel. 8 690 08969 arkadij.skulepa@visaginobustas.lt
Inžinierė-sąmatininkė Tatjana Žuravel (8 386) 71 353 tatjana.zuravel@visaginobustas.lt
BNV (bendro naudojimo vietų) valymas:
I-II mikrorajonai
Svetlana Savčenko (8 386) 71 353
BNV (bendro naudojimo vietų) valymas:
III mikrorajonas
Nina Denisova (8 386) 71 353 nina.denisova@visaginobustas.lt
Pastatų renovacijos (modernizacijos) vyr. specialistas Remigijus Zorys (8 386) 70 262 remigijus.zorys@visaginobustas.lt