Kontaktai

Adresas korespondencijai:  UAB  „Visagino būstas”,

Statybininkų g. 24, 31205 Visaginas.

Tel. (8 386) 70 262; faks. (8 386) 72 260;

el. paštas v_bustas@visaginobustas.lt
SKUBI PAGALBA

Dispečeris (8 386) 71 261,
(8 386) 71 353
Avarinė tarnyba (visą parą):
Elektrikai 8 685 08536
Santechnikai 8 685 08537

Jei Jums reikalinga išsami informacija, prašome kreiptis į šiuos darbuotojus:

Pareigos Vardas, pavardė Telefonas El. pašto adresas
Direktorius Erlandas Galaguz (8 386) 71 719 direktorius@visaginobustas.lt
Administratorė Valentina Tarulienė (8 386) 70 262 v_bustas@visaginobustas.lt
Visuomenės informavimo specialistė Svetlana Juršėnienė (8 386) 39 196 svetlana.jurseniene@visaginobustas.lt
Techninės priežiūros skyriaus valdymo vadovė Natalja Zabolotnaja (8 386) 71 292 natalja.zabolotnaja@visaginobustas.lt
Vyr. buhalterė Nijolė Lukšonytė (8 386) 74 575, mob. tel. 8 612 42861 nijole.luksonyte@visaginobustas.lt
Vyr. buhalterės pavaduotoja Gražina Ardamakovaitė (8 386) 39 191 grazina.ardamakovaite@visaginobustas.lt
Teisės ir bendrųjų reikalų skyriaus vadovas (8 386) 70 262
Personalo specialistė Valda Švecova (8 386) 72 560 valda.svecova@visaginobustas.lt
Viešųjų pirkimų specialistas  Lilija Patalauskienė (8 386) 71 353 lilija.patalauskiene@visaginobustas.lt
Tiekėja-pirkimų organizatorė Svetlana Juršėnienė (8 386) 39 192, mob. tel. 8 682 34732 svetlana.jurseniene@visaginobustas.lt
Vyr. ekonomistė Valentina Parakevič (8 386) 75 382 valentina.parakevic@visaginobustas.lt
Inžinierė-energetikė Olga Ivanova (8 386) 71 353, mob. tel. 8 698 74328 olga.ivanova@visaginobustas.lt
Ekspl. organizav. ir rem. inžinierė Svetlana Berveno (8 386) 71 353, mob. tel. 8 652 34843  svetlana.berveno@visaginobustas.lt
Santechninių sistemų eksploatavimo ir suvirinimo darbų inžinierė
I mikrorajonas
Galina Sokol (8 386) 71 261, mob. tel. 8 612 42745  galina.sokol@visaginobustas.lt
Santechninių sistemų eksploatavimo ir suvirinimo darbų inžinierė
II-III mikrorajonai
Liubov Lykova (8 386) 71 353, mob. tel. 8 685 08552  liubov.lykova@visaginobustas.lt
Inžinierius (atsakingas už šilumos ūkį) Andrej Bogdanov (8 386) 70 262, mob. tel. 8 650 76707  andrej.bogdanov@visaginobustas.lt
Atliekų tvarkymo ir transporto skyriaus vadovas Vytautas Šlaustas (8 386) 71 248  vytautas.slaustas@visaginobustas.lt
Dispečerė-apskaitininkė Irina Šarikova (8 386) 71 248, mob. tel. 8 612 07852 irina.sarikova@visaginobustas.lt
Vyresn. buhalterė-sąskaitininkė Larisa Molkova (8 386) 39 194, larisa.molkova@visaginobustas.lt
Buhalterė-sąskaitininkė Milana Kazelienė (8 386) 39 195 milana.kazeliene@visaginobustas.lt
Buhalterė-sąskaitininkė Ona Krūminienė (8 386) 39 195 ona.kruminiene@visaginobustas.lt
Buhalterė (lėšų kaupimui) Viktorija Čečkovskienė (8 386) 39 195 viktorija.ceckovskiene@visaginobustas.lt
Vyr. kasininkė (centrinė kasa) Vilgelmina Kažuro (8 386) 70 926 vilgelmina.kazuro@visaginobustas.lt
Kasininkė-apskaitininkė Antonina Chasanova (8 386) 74 911
Kasininkė-apskaitininkė Tatjana Žverelo (8 386) 74 911
Namų techninės priežiūros vyresn. vadybininkė Natalja Zabolotnaja (8 386) 71 292 natalja.zabolotnaja@visaginobustas.lt
Namų techninės priežiūros vadybininkė Jadvyga Milaševičienė (8 386) 71 292 jadvyga.milaseviciene@visaginobustas.lt
Namų techninės priežiūros vadybininkė Olga Rudskaja (8 386) 71 292 olga.rudskaja@visaginobustas.lt
Namų techninės priežiūros vadybininkas Arkadij Škulepa (8 386) 71 292 arkadij.skulepa@visaginobustas.lt
Inžinierė-sąmatininkė Tatjana Žuravel (8 386) 71 353 tatjana.zuravel@visaginobustas.lt
BNV (bendro naudojimo vietų) valymas:
I-II mikrorajonai
Svetlana Savčenko (8 386) 39 197
BNV (bendro naudojimo vietų) valymas:
III mikrorajonas
Nina Denisova (8 386) 71 353 nina.denisova@visaginobustas.lt
Projektų vadybininkas Remigijus Zorys (8 386) 71 292 remigijus.zorys@visaginobustas.lt
Laikinai vykdantis paviršinių nuotekų tinklų priežiūros vadovo pareigas Arkadij Škulepa 8 610 35 928 arkadij.skulepa@visaginobustas.lt