Meniu Uždaryti

INFORMACIJA APIE PROJEKTO UŽBAIGIMĄ

UAB „Visagino būstas“ pagal Visagino miesto vietos veiklos grupės Visagino miesto vietos plėtros strategiją 2016-2022 m. vykdė projektą „Profesinių įgūdžių tobulinimas per savanorišką praktiką“, finansuojamą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų. Projekte dalyvavo 14-29 metų jaunuoliai ir merginos. Projektas buvo finansuojamas Europos Sąjungos fondų lėšomis.

Projekto dalyviams buvo siūlomos išmėginti trys profesijos – apskaitininko ir raštvedybos specialisto, santechnikos ir elektros montuotojo. Visaginiečiai turėjo unikalią galimybę įgyti pirmąją praktiką didelėje įmonėje ir suprasti, ar projekto metu pasirinkta profesija jiems išties tinka ir patinka.

Projekto metu dalyviai:

  • nemokamai išklausė pasirinktos profesijos neformaliojo ugdymo programą;
  • UAB „Visagino būstas“ atliko savanorišką praktiką ir dirbo kartu su jau patyrusiais darbuotojais;
  • gavo išklausytą mokymų kursą ir atliktą praktiką patvirtinančius pažymėjimus.
  • aktyviausi ir gabiausi projekto dalyviai turėjo galimybę trumpam prisijungti prie UAB „Visagino būstas“ kolektyvo ir išbandyti savo jėgas ne projekto dalyvio, o UAB „Visagino būstas“ darbuotojo statuse.

Projektas sėkmingai užbaigtas. Tikimės, kad projekto metu įgytos teorinės ir praktinės žinios dalyviams buvo naudingos, jos bus sėkmingai pritaikomos kasdieniame, o ateityje gal ir profesiniame gyvenime.