Meniu Uždaryti

PASIRŪPINKITE SAVO LAIŠKAIS!

Ar žinojote, kad prasta gaunamųjų laiškų dėžučių būklė yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl adresatus laiškai pasiekia pažeisti arba visai nėra pristatomi? O namų, neturinčių gaunamųjų laiškų dėžučių, vis dar pasitaiko!
Siekdami užtikrinti, kad visi laiškai ir siuntos gyventojus bei įmones pasiektų laiku, kviečiame įsirengti gaunamųjų laiškų dėžutę prie savo namų, biuro ar sodininkų bendrijos. Mums svarbu, kad laiškai Jus pasiektų laiku!
Neturite pašto dėžutės? Kviečiame dalyvauti Lietuvos pašto akcijoje „Pasirūpinkite savo laiškais!“. Nuo rugsėjo 1 iki 27 dienos registruokitės čia ir išloškite vieną iš 150 gaunamųjų laiškų dėžučių! Akcijoje dalyvauti gali visi norintieji – gyventojai, įmonės ar organizacijos, sodininkų bendrijos. Nugalėtojai bus paskelbti rugsėjo 30 dieną.

Dėžutės norite dabar? Užsukite į artimiausią paštą ir įsigykite Jums patinkančią laiškų dėžutę su 15 proc. nuolaida! Norite, kad Jums skirta korespondencija nepasiklystų? Pašte galite išsinuomoti abonentinę pašto dėžutę. Jums skirti laiškai saugiai lauks, kol juos pasiimsite sau patogiu laiku.
Primename, kad pagal Lietuvos Respublikos pašto įstatymą (10 str. 6 d.) už gaunamųjų laiškų dėžutės įsirengimą atsakingas pats gyventojas ar įmonė. Laiškų dėžutės turi būti įrengtos laiškininkams lengvai prieinamose vietose:
•daugiabučiuose namuose – kiekvienoje laiptinėje ne aukščiau kaip antrame namo aukšte;
•individualiuosiuose namuose – prie įėjimo į gyvenamąją teritoriją;
•įmonėse, įstaigose ar organizacijose – prie pagrindinio įėjimo į pastatą;
•sodininkų bendrijose – prie pagrindinių įvažiavimų į sodininkų bendriją.

Daugiau informacijos apie akciją bei laiškų dėžučių įsirengimą – tel. 8 700 55400 ir interneto svetainėje
http://www.post.lt/lt/dezuciu-akcija