Meniu Uždaryti

UAB „SCHINDLER-LIFTAS“ SPECIALUS PASIŪLYMAS

Schindler įmonė už ilgametį bendradarbiavimą turi paruošusi naują specialų pasiūlymą, kuris padidins energijos taupymo galimybę. Šie pakeitimai suteikia gražesnį estetinį vaizdą, patogesnes ir malonesnes liftų naudojimosi galimybes, taip pat taupo jūsų pinigus liftų eksploatacijai.
Mūsų lojaliems klientams norime pateikti ypatingą pasiūlymą – visiems liftams pakeisti seną įsakymo pultą į naują ir modernų įsakymo pultą, kurio didžiausias privalumas yra tas, kad jis yra „antivandalinis“, nes jo negali taip lengvai sugadinti. Kiekvienam liftui būtų sumontuotas naujas, modernus įsakymo pultas, kurio vertė su montavimo darbais yra 846,49 Lt. Visos medžiagų ir pakeitimo darbų išlaidos bus apmokamos Schindler sąskaita, pratęsus sutartį 2 metams tomis pačiomis sąlygomis kaip ir prieš tai buvusioje sutartyje.
Taip pat siūlome seną liftų apšvietimą pakeisti į naujus LED šviestuvus, kurie yra modernesni, taupo elektros energiją, prideda ryškesnės šviesos lifto kabinoje ir suteikia gražesnį estetinį vaizdą. Kiekvienam liftui būtų sumontuotas LED apšvietimas, kurio vertė su montavimo darbais yra 476,47 Lt. Visos medžiagų ir pakeitimo darbų išlaidos bus apmokamos Schindler sąskaita, pratęsus sutartį 1 metams tomis pačiomis sąlygomis kaip ir prieš tai buvusioje sutartyje.
Jei nuspręstumėte priimti abu pasiūlymus, tada gautumėte kiekvienam liftui ir naują įsakymo pultą, ir LED apšvietimą mūsų įmonės sąskaita, kurių bendra vertė yra 1322,96 Lt vienam liftui, o sutartį pratęstume tik 3 metams.
Tikimės, kad mūsų pasiūlymas Jus sudomins.