lt | ru
Meniu Uždaryti

ATMINTINĖ DĖL ATLIEKŲ TVARKYMO

Visagino savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir rinkliavų skyrius primena:
– statybos ir griovimo atliekas (tapetus, grindų dangą, betoną ir pan.), namų ūkio santechnikos įrenginius ir jų dalis, naudotas padangas, pavojingas buitines atliekas, susidariusias mieste ir sodų bendrijose, gyventojai turi nemokamai priduoti į didelių ir pavojingų atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikštelę, esančią Dvarvietės g. 1A, Skrytelių k., Visagino savivaldybėje (buvusio sąvartyno vietoje). Informacija teikiama tel. 8 614 83 746;
– draudžiama didelių gabaritų ir statybines atliekas mesti mieste bendro naudojimo komunalinių atliekų konteinerių aikštelėse, gatvėse, skveruose, sodų ir garažų bendrijų komunalinių atliekų konteinerių aikštelėse;
– keičiamas automobilių padangas privalo priimti jas keičiantys servisai;
– būtina rūšiuoti komunalines atliekas – pakuočių atliekas ir antrines žaliavas mesti į specialiai antrinėms žaliavoms surinkti skirtus konteinerius.
Atkreipiame gyventojų dėmesį, kad atliekų tvarkytojas (UAB „Visagino būstas“, dispečerio tel. 8 612 07 852) didelių gabaritų atliekas (senus baldus, duris, langus) renka apvažiavimo būdu nuo daugiabučių namų laiptinių 2 kartus į savaitę: antradieniais ir ketvirtadieniais. Nuo šiol siekiant užtikrinti prie daugiabučių namų tvarką ir švarą miesto gyventojai, norintys pasinaudoti suteikiama apvažiavimo paslauga, privalo buityje susidariusias stambiagabarites atliekas nešti ir palikti prie savo daugiabučio namo laiptinių likus 1 parai iki numatomos atliekų surinkimo dienos.
Visus miesto gyventojus prašome būti pilietiškus ir aktyvius siekiant užtikrinti tvarką ir švarą mieste. Pastebėjus pažeidėjus, prašome pažeidimo faktą nufotografuoti (taisykles pažeidusio gyventojo automobilio markė, valstybinis numeris ir asmens atliekamas veiksmas). Nepavykus pažeidėjo užfiksuoti techninėmis priemonėmis, užtenka ir paliudyti nurodant pažeidėjo duomenis ir padarytą pažeidimą. Informaciją suteikti galite el. p. v.tvarka_rinkliava@visaginas.lt ir tel. 8 665 14 007, 8 616 40 650.
Pažeidėjams taikomos Administracinių nusižengimų kodekso 367 straipsnyje numatytos sankcijos už savivaldybės tarybos patvirtintų atliekų tvarkymo taisyklių pažeidimą. Skiriama bauda nuo 30 iki 140 eurų, o nusižengimas, padarytas pakartotinai, numato baudą nuo 140 iki 600 Eur.