lt | ru
Meniu Uždaryti

UAB „Visagino būstas“ vykdo pakartotinį balsavimą

UAB „Visagino būstas“ lapkričio 8-22 dienomis vykdė balsavimą raštu. Balsavimo metu buvo sprendžiami du klausimai – dėl avarinės tarnybos tarifo tvirtinimo ir gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo vietų valymo tarifo nustatymo. Balsavimo biuleteniai buvo pateikti 187 administruojamų gyvenamųjų namų butų ir kitų patalpų savininkams.

Nurodytus tarifus patvirtino 54 gyvenamųjų namų butų ir kitų patalpų savininkai. 

133 namų butų ir kitų patalpų savininkai tarifų nepatvirtino, nes balsavimo metu nebuvo surinktas pakankamas balsų kiekis, būtinas sprendimui priimti. Šių namų butų ir kitų patalpų savininkams teks dalyvauti pakartotiniame balsavime, kuris yra vykdomas nuo 2021-12-15 iki 2021-12-31. Pakartotiniame balsavime sprendimus priima ne mažiau kaip 25 procentai gyvenamųjų namų butų ir kitų patalpų savininkų.

Balsavimo metu didžioji gyvenamųjų namų dauguma nepriėmė sprendimo, beje, norime padėkoti aktyvių namų butų savininkams, kurie nudžiugino ir suteikė jėgų tolimesniam darbui.

Atskirai norime padėkoti Visagino savivaldybės tarybos nariui, namo atstovui Aleksandrui Kločanui ir namo atstovei Verai Ruzmikinai už aktyvią veiklą ir rūpestį savo namų gerove. Linkime tolimesnės kloties ir tikimės, kad mūsų bendradarbiavimas bus ilgas ir konstruktyvus.

 Kviečiame aktyviai dalyvauti iki gruodžio 31 d. vykdomame pakartotiniame balsavime.