Meniu Uždaryti

Utenos regiono atliekų tvarkymo centro informacija

Visagino gyventojai namų ūkiuose susidariusias popieriaus, stiklo, stambiagabarites, statybines, elektronikos, metalo, plastiko ir pavojingas atliekas gali atvežti į UAB „Utenos regiono atliekų tvarkymo centras“ eksploatuojamą didelių gabaritų atliekų surinkimo  aikštelę, esančią Dvarvietės g. 1A, Skrytelių km., Visagino sav.

Primename, kad į Visagino atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikštelę atliekas pristatantys gyventojai privalo aikštelės operatoriui pateikti galiojantį dokumentą: pasą, tapatybės kortelę arba vairuotojo pažymėjimą. Kiti dokumentai ar pažymėjimai NETINKA.

Atliekos turi būti supakuotos, kad nesukeltų pavojaus aplinkai, jas iškrauti reikia PATIEMS, kur jas iškrauti nurodys aikštelės operatorius. Atliekas pristatantys asmenys privalo nurodyti jų susidarymo kilmę ir rūšį. Informaciją apie nemokamai priimamus atliekų kiekius galima rasti UAB „Utenos regiono atliekų tvarkymo centras“ internetinėje svetainėje www.uratc.lt

Pažymime, kad iš juridinių asmenų atliekos į Visagino didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę nepriimamos. Aikštelėje taip pat nepriimamos transporto priemonių atliekos: automobilių apdailos dalys, bamperiai ir pan.

Aikštelės darbo laikas (vasaros sezono metu) nuo balandžio 1 d. iki gruodžio 1 d.:

antradienį – penktadienį – nuo 9 iki 18 val. (pietūs nuo 13 iki 14 val.);

šeštadienį – nuo 8 iki 17 val. (pietūs nuo 12 iki 13 val.);

sekmadienis ir pirmadienis – nedarbo dienos.

Informacija teikiama tel. 8 614 83 746.

Nuo balandžio 1 d. Visagino žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelėje, Dvarvietės g. 1A, Skrytelių k., Visagino sav., bus galima įsigyti dirvožemio gerinimo priemonės – 11 Eur/m3.

 BŪKIME SĄMONINGI, TAUSOKIME GAMTĄ – MAŽINKIME VARTOJIMĄ!