Meniu Uždaryti

DĖL AVARIJŲ LIKVIDAVIMO IR LOKALIZAVIMO ĮKAINIO

Visagino savivaldybės taryba 2020 m. balandžio 16 d. sprendimu Nr. TS-60 panaikino nuo 2005 metų galiojusį daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo objektų avarijų likvidavimo ir lokalizavimo tarifą. 

Klausimas dėl daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo objektų avarijų likvidavimo ir lokalizavimo įkainio buvo sprendžiamas ir derinamas su UAB „Visagino būstas“ valdyba. Svarstymui buvo pasiūlyti keli paslaugos teikimo variantai. Pagrindinis dėmesys buvo skiriamas tam, kad nenukentėtų teikiamų paslaugų kokybė, kad įkainis būtų priimtinas ir gyventojams, ir įmonei, teikiančiai paslaugą.

Po ilgai trukusių diskusijų bei derinimų buvo priimtas sprendimas bei pasirinktas optimalus variantas.

UAB „Visagino būstas“ valdyba 2020 m. gegužės 8 d. įvykusiame posėdyje priėmė sprendimą dėl daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo objektų avarijų likvidavimo ir lokalizavimo darbų sąrašo ir daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo objektų avarijų likvidavimo ir  lokalizavimo paslaugų įkainio dydžio.

Informuojame, kad nuo 2020 m. gegužės 8 d. UAB „Visagino būstas“ administruojamų daugiabučių gyvenamųjų namų butų ir kitų patalpų savininkams taikomas daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo objektų avarijų likvidavimo ir lokalizavimo paslaugų įkainis – 60,04 Eur (be PVM) už 1 iškvietimą.

Daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo objektų avarijų likvidavimo ir lokalizavimo darbų sąrašą rasite čia