lt | ru
Meniu Uždaryti

Dėl energijos suvartojimo sumažinimo BNV

Iki šiol neišspręstas klausimas dėl lengvatų elektros energijai Visagine, todėl jau šiandien būtina įdiegti elektros energiją taupančią įrangą. UAB „Visagino būstas“ specialistai jau seniai ieško būdų, leisiančių sumažinti elektros energijos suvartojimą daugiabučių namų bendro naudojimo vietose. Po ilgų paieškų, bendravimo su tiekėjais buvo rasta galimybė taupyti elektros energiją ir priimtas sprendimas siūlyti gyventojams laiptinių apšvietimą LED šviestuvais su judesio jutikliais.
Kas yra LED?
LED lempa – tai elektros energijos taupymo prietaisas, kuris žymiai efektyviau, nei kaitrinės ar kitos elektrą taupančios lemputės, panaudoja elektros energiją analogiškai šviesai gauti. Ji sudaryta iš šviesą spinduliuojančių diodinių šviestukų, kurie sukuria kryptingą bei ryškų šviesos srautą.
LED lempos leidžia sutaupyti suvartojamą elektros energijos kiekį bei sumažinti kaštus neprarandant šviesos srauto.
UAB „Visagino būstas“ keliuose namuose įrengs tokius šviestuvus, o vėliau pateiks ataskaitą apie suvartotą elektros energiją, siekdama įrodyti, kad LED šviestuvų įrengimas leidžia taupyti elektros energiją.
Jei gyventojai nori pradėti taupyti elektros energiją, jie gali pateikti paraišką UAB „Visagino būstas“ (tam turi pritarti ne mažiau kaip 51 proc. visų namo butų ir kitų patalpų savininkų). Po paraiškos gavimo gyventojams suderinimui bus pateikta LED šviestuvų įrengimo sąmata. Įrengimo darbai bus pradėti tik po sąmatos su gyventojai suderinimo.
Paraiškas (su parašais) galima teikti: Statybininkų g. 24, 202 kab., el. paštu v_bustas@dkd.lt, faksu (8 386) 72 260.