lt | ru
Meniu Uždaryti

INFORMACIJA DĖL VIETINĖS RINKLIAVOS ĮVEDIMO

Vadovaudamiesi Visagino savivaldybės tarybos 2017 m. gruodžio 7 d. sprendimu Nr. TS-235 „Dėl vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą Visagino savivaldybėje“, informuojame, kad atliekų turėtojams nuo 2018 m. sausio 1 d. bus pradėta taikyti vietinė rinkliava, kurią administruos Visagino savivaldybė. Nuo 2018 m. sausio 1 d. UAB „Visagino būstas“ neskaičiuos mokesčio už komunalinių atliekų tvarkymą Visagino savivaldybės gyventojams ir juridiniams asmenims.
Dėl informacijos apie rinkliavos apskaičiavimą ir mokėjimą prašome kreiptis į Visagino savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir rinkliavų skyrių, Parko g. 14, 416 kab., arba tel. (8 386) 31 432.
Informuojame, kad iki bus parinktas naujas atliekų vežėjas paslaugas teiks UAB „Visagino būstas“. Dėl konteinerių, atliekų išvežimo grafiko bei kitų klausimų galima kreiptis tel. (8 386) 71 248.
Prašome atliekų turėtojus laiku apmokėti komunalinių atliekų tvarkymo mokestį už 2017 m. gruodį ir padengti UAB „Visagino būstas“ susidariusias skolas.