lt | ru
Meniu Uždaryti

UAB „Schindler – Liftas“ specialus pasiūlymas

Schindler įmonė už ilgametį bendradarbiavimą turi paruošusi naują specialų pasiūlymą, kuris padidins energijos taupymo galimybę. Šie pakeitimai suteikia gražesnį estetinį vaizdą, patogesnes ir malonesnes liftų naudojimosi galimybes, taip pat taupo jūsų pinigus liftų eksploatacijai.
Mūsų lojaliems klientams norime pateikti ypatingą pasiūlymą – visiems liftams pakeisti senąjį įsakymo pultą į naują ir modernų, kurio didžiausias privalumas yra tas, kad jis yra „antivandalinis“, jo negali taip lengvai sugadinti. Kiekvienam liftui būtų sumontuotas naujas, modernus įsakymo pultas, kurio vertė su montavimo darbais yra 250,00 Eurų. Pratęsus sutartį 2 metams tomis pačiomis sąlygomis, kaip ir prieš tai buvusioje sutartyje, visos medžiagų ir pakeitimo darbų išlaidos bus apmokamos Schindler sąskaita.
Taip pat siūlome senąjį liftų apšvietimą pakeisti į naujus LED šviestuvus, kurie yra modernesni, taupo elektros energiją, prideda ryškesnės šviesos lifto kabinoje ir suteikia gražesnį estetinį vaizdą. Kiekvienam liftui būtų sumontuotas LED apšvietimas, kurio vertė su montavimo darbais yra 150,00 Eurų. Pratęsus sutartį 1 metams tomis pačiomis sąlygomis, kaip ir prieš tai buvusioje sutartyje, visos medžiagų ir pakeitimo darbų išlaidos bus apmokamos Schindler sąskaita.
Jei nuspręstumėte priimti abu pasiūlymus, tada gautumėte kiekvienam liftui ir naują įsakymo pultą, ir LED apšvietimą, mūsų įmonės sąskaita, kurių bendra vertė yra 400,00 Eurų vienam liftui, o sutartį pratęstume tik 3 metams.
Tikimės, kad mūsų pasiūlymas Jus sudomins.